Přepravky,kufry,tašky na desky

Plastové přepravky na desky

Přepravka na gramofonové desky s horním krytem vytvoří zakrytou bednu-box, přepravky je možné nosit-přenášet i stohovat, stavět na sebevíko na přepravku na přenášení gramofonových desek, víka - poklopy na bedny chrání gramofonové desky proti nepřízni počasípřepravka na maso, plná univerzální přepravka-bedna na desky, plastová přepravka na vinylové desky, krabiceskládací přepravka není určena pro vinylové desky, plastová skládací přepravka není určena na nošení a přepravu vinylů-gramofonových desek

První alternativa pro všechny začínající „dýdžeje“ a ty co chtějí ušetřit jsou plastové zelinářské a univerzální plné přepravky. Doporučuji kratší a plnostěnné bedny, většinou ve tvaru skoro krychle o rozměru zhruba 38 cm (Š) x 32 cm (D) x 32 cm (V). Naplněné deskami jsou lehčí než dlouhé kvádrové varianty přepravek. Rozdíl ve váze u přepravek plných vinylů může být až dvounásobný. Oceníte určitě po akci k ránu, kdy nosit v menší přepravce 20 kg nebo ve větší tahat 40 a více kilo placek je sakra znát. Menší přepravky jsou navíc skladnější. Nekupujte skládací typy přepravek! Nejsou určeny na přepravu těžších předmětů jako jsou gramofonové desky. Na vlastní oči jsem jednou viděl jak se dno propadlo a desky se kutálely po schodech dolů.

Jak upravit přepravku na vinyly

Malá plastová bedna na vinylové desky, původně bedna na nápoje. Upravená k přenášení vinylů odstraněním přepážek, do bedny se vejde zhruba 80 ks vinylových desek.Vnitřek bedny na vinylové desky, původně bedny na nápoje. Do polstrované bedny se vejde 80 ks gramofonových desek.Malá plastová přepravka na vinyly, původně přepravka na nápoje upravená ořezáním přepážek k přepravě gramofonových desek.Velká plastová přepravka-bedna na gramofonové desky. Původně přepravka na zeleninu, ovoce, brambory apod. Bedna plná vinylových desek váží zhruba 40 kg.

Druhou možností jsou přepravky na nápoje (např. pivo, víno, limonády…). Přepážky na lahve, které dělí vnitřní prostor lze odstranit nožem nebo plátem pilky na železo. Samotný plát pilky se používá pro lepší přístup, klasickou pilkou se do přepravek lze dostat jen obtížně. Mně se osvědčilo použití nože. Čepel nože je lepší před řezáním nažhavit. Položit nůž na sporák a z obou stran čepel pěkně rozpálil.

Odstraněné plastové dílce bedny na nápoje, způsob jak vytvořit prostor pro vložení vinylových desek, jak vyrobit bednu na deskyPlastové přepážky lze pak krájet jako po másle. Ostré hrany pak můžete zabrousit pilníkem. Dno je lepší nakonec vypolstrovat zátěžovým kobercem, který splní účel útlumu a je levný. Na dno přepravky lze použít taky molitan nebo měkkou gumu. Jednoduše cokoli na čem se desky budou cítit jako v bavlnce. Pár takových podomácky upravených přepravek mám více než 16 let, drží stále a vůbec jsem přepravky nešetřil.

Originální taška a dj case na desky

Batoh pro dj na desky a zvukový aparát, taška pro dj, taška na desky, textilový dj case pro přepravu desek, přeprava desek, textil přepravka na desky, Magma - DJ Solution by Geckwin (taška - bag na vinylové desky pro 90 - 100 vinylů)kufr na desky, dj přepravka na desky kovová, hliníkový case na desky, pevný kufr na desky, kufr na vinylové deskyprůhledná plastová přepravka na desky, plastová průhledná bedna na gramofonové desky, transparentní krabice na vinylové desky

Poslední skupinu tvoří přepravky už vyrobené přímo k účelu přenášet a převážet gramo desky nebo zvukový aparát. Takový kufr – přepravku – batoh není už třeba upravovat, bývá bytelná, prostě „vydrží“. Pro začínající dj´s a všechny co chtějí ušetřit představují nové kejsy často jeden problém. Ano správně, je to pořizovací cena. Ceny nových batohů a kufrů začínají už na pěkných 700,-Kč, ale proč neušetřit? Ale pro mladé, začínající dj a šetřílky mám dobrou zprávu. V případě dj kufrů – přepravek – batohů je nákup použitého zboží většinou dobrá alternativa. Pokud použitá přepravka mechanicky funguje a „drží“ není na ní prakticky co zničit. Komu nevadí pár škrábanců a ošuntělost (nebo punc patiny?) ten ušetří a bazarové casy účel splní stejně dobře jako úplně nové „bedny“. Nekupujte nevyztužené batohy a pouzdra na desky! Vinylové desky se v nich můžou deformovat a vaše záda budou bolet.

Použité zdroje – obrázky:

Euro přepravka, ENPRAG, s.r.o., http://www.kovovynabytek.cz/euro-prepravka-965640/p965640/#tab

Přepravka RPE (přepravka na ovoce a zeleninu):

http://www.alfaplastik.cz/plastove-prepravky-a-nadoby-/potravinarsky-prumysl/produkty/ovoce-a-zelenina/

Přepravka na maso:

Domů

Magma – DJ Solution by Geckwin (taška – bag na vinylové desky pro 90 – 100 vinylů):

http://www.magma-bags.de/produkte/lp-bag-100-profi-e.php3

Citronic CVA50 Aluminium DJ 12″ Vinyl Record Box Flight Case 50 (DJ Case na 50 vinylů):

http://www.juno.co.uk/products/citronic-cva50-aluminium-dj-12-vinyl-record-box-flight-case-50/323329-01/

35 litre XL Really Useful Box (LP medium):

http://www.reallyusefulproducts.co.uk

Plakáty koní, prodej
PLAKÁTY KONÍ

Plakáty koní-malované, fotoplakáty koní, plakáty koní-dostihy, kalendáře koní, jezdecké závody koní - plakáty.

Plakát Pomáda, Grease, hrají: Olivia-Newton, John Travolta
PLAKÁTY FILM, PLAKÁTY DIVADLO

Plakáty filmové a plakáty divadelní. Plakáty z filmů a plakáty k divadelním představením.

Plakát Plzeňský Prazdroj-Zal.LP-1842-Č.Nocar
PLAKÁTY-FIREMNÍ

Plakáty firem - podniků. Firemní plakáty, podnikové plakáty. Např. plakáty pivovarů, plakáty výrobců nápojů.

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.